Způsoby Platby

Ve společnosti LovinFollowers chápeme, že pro naše zákazníky po celém světě je nezbytné mít k dispozici širokou škálu bezpečných a pohodlných platebních možností. Jsme zavázáni poskytovat vám plynulý a příjemný nákupní zážitek a to zahrnuje i co nejbezproblémovější průběh placení. Níže naleznete veškeré informace o našich přijímaných platebních metodách.

1. Přijímané platební metody

Pro vaše pohodlí přijímáme následující platební metody:

– Hlavní kreditní a debetní karty (Visa, MasterCard, American Express, Discover)
– PayPal
– Apple Pay
– Google Pay

2. Bezpečnost

Velmi vážně bereme bezpečnost vašich osobních a finančních informací. Všechny transakce provedené na našem webu jsou chráněny technologií šifrování SSL (Secure Socket Layer). Tím je zajištěno, že vaše platební údaje jsou bezpečně přenášeny a šifrovány tak, aby se zabránilo neautorizovanému přístupu.

3. Převod měny

Všechny ceny na našem webu jsou zobrazeny v USD. Pokud nakupujete z jiné země, konečná částka účtovaná vaší platební metodě se může lišit v důsledku směnných kurzů a jakýchkoli poplatků účtovaných vaší finanční institucí. Doporučujeme se obrátit na svou banku nebo poskytovatele kreditní karty pro nejnovější směnné kurzy a jakékoliv dodatečné poplatky, které mohou platit.

4. Zpracování plateb

Vaše platba bude zpracována ihned po dokončení nákupu. Ujistěte se, že poskytujete přesné platební informace, aby nedošlo k jakýmkoli zpožděním při zpracování vaší objednávky. Pokud se vyskytnou jakékoliv problémy s vaší platbou, náš zákaznický servis se vám ozve e-mailem nebo telefonicky, aby problém vyřešil.

5. Vrácení peněz a vrácení zboží

Pokud potřebujete požádat o vrácení peněz nebo vrácení zboží, prosím, odkazujte se na naši politiku vrácení peněz a vrácení zboží pro podrobné informace o tom, jak postupovat.

Nabí

dkou široké škály bezpečných a pohodlných platebních metod pro naše zákazníky po celém světě doufáme, že vaši online nákupní zkušenost uděláme ještě příjemnější. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv otázky nebo obavy týkající se našich platebních metod nebo procesu platby. Příjemné nakupování!